Servis

Naši odborníci z týmu pro služby zákazníkům jsou vám k dispozici na celém světě. Díky velké hloubce výroby máme většinu náhradních dílů skladem a dodáváme je do druhého dne nebo je můžeme v krátké době vyrobit.

Zákaznický servis 

Nabertherm má dobře vybudovanou síť zákaznického servisu po celém světě, aby vám v případě výpadku mohla zajistit kompetentní podporu přímo v místě instalace. Naši ochotní poradci ze zákaznického servisu jsou samozřejmě připraveni poskytnout vám také pro osobní poradenství. Široký výběr služeb, počínaje kalibrací termočlánků, přes instruktáž a uvedení vaší nové pece do provozu až po novou vyzdívku, doplňuje a završuje naši nabídku. Vyžádejte si naše služby!

Kontaktujte nás

Náhradní díly

Rychlé zásobování kvalitními náhradními díly je u společnosti Nabertherm prioritou. Není nic horšího, než zastavená výroba u našich zákazníků. Většinu náhradních dílů odesíláme do 24 hodin. Při výrobě zařízení používáme pouze prvotřídní materiály od renomovaných dodavatelů a díky centrálnímu nákupu a objednávání větších množství vám tak můžeme zařízení nabídnout za výhodných podmínek. Nabertherm dosud stále dodává náhradní díly také pro velmi staré modely průmyslových pecí. Uveďte jednoduše název modelu, výr. číslo a rok výroby vaší pece a obdržíte správné náhradní díly. Tato filozofie zajistí výkonnost vašeho systému pece i po mnoha letech.

Vyžádejte si náhradní díly online

Testovací centrum pro zákazníky

Jaká pec je ta správná pro nějaký konkrétní proces? Odpověď na tuto otázku není vždy snadná. Z tohoto důvodu máme moderní technickou zkušebnu, která je jedinečná svým rozsahem i všestranností a ve které si mohou zákazníci vyzkoušet reprezentativní vzorek našich pecí.

Kontaktujte nás