Veletrh GIFA/THERMPROCESS v Düsseldorfu

Veletrh GIFA/THERMPROCESS byl pro společnost Nabertherm vynikajícím úspěchem. Náš stánek navštívilo mnoho zákazníků a zájemců, kteří se chtěli informovat o našem aktuálním sortimentu a společně s našimi odborníky prodiskutovat řešení pro jejich tepelné zpracování kovů a pro tavení a udržování tepla ve slévárenství i další použití našich výrobků.

Společnost Nabertherm představila na veletrhu zajímavé koncepce pro zušlechťování lehkých kovů, které vyvolaly velký zájem návštěvníků veletrhu. Lze nabídnout velké spektrum zařízení od cenově výhodné základní verze až po plně automatické zušlechťovací zařízení, které se skládá z několika pecí, kalicích lázní a dopravní techniky.

Také pro velmi náročné procesy, které probíhají v hořlavých nebo nehořlavých plynech či ve vakuu, byly na veletrhu GIFA/THERMPROCESS představeny pece, které měly u zájemců velký ohlas. V této oblasti dodává společnost Nabertherm retortové pece s horkou a studenou stěnou retorty, a to i s bezpečnostní technikou pro procesy s hořlavými plyny.